GİRİŞ YAP

Bu danışmanlıkta hayatın birçok alanında kendinize dair potansiyelleri keşfedebilirsiniz. Doğum haritanızdaki göstergelerin hem somut hem de psikolojik karşılıklarına değindiğimiz bir danışmanlık gerçekleştiriyoruz. Kendinizi anlama, hayatınızı anlamlandırma yolculuğunda doğum haritası analizi güzel bir betimleyici olabiliyor. Hayatınızın ana dinamiklerinden olan konuların üzerine yoğunlaşarak yaptığımız analiz; danışmanlık esnasında ve danışmanlıktan hemen sonra oluşan farkındalıklar ile uzun vadede hayatımızda verimli sonuçlar doğurabiliyor.

Üzerinde durduğum konular, öncelikle haritanızda kendini en çok öne çıkaran problem ya da potansiyel oluyor. Temel seviye bilgisi düzeyinde sadece gezegen burç yorumunun olduğu bir analiz yapmıyoruz, haritanızı bütünsel olarak ele alıp mümkünse bazı kilitleri çözebilmeniz adına doğru noktadan bakmaya çalışıyoruz.  

  • Mesleki yetenek ve potansiyelleriniz neler?
  • Hayatın hangi alanında kendinizi daha iyi nasıl ifade edebilirsiniz?
  • Problemler en çok nereden ve neden kaynaklanabilir?
  • İlişkilerden beklentiniz ve ilişkilerde yaşanması potansiyel olumlu-olumsuz durumlar neler?
  • Nasıl bir partnere çekiliyorsunuz, nasıl bir ilişki yaşamak istiyorsunuz ve karşınıza çıkabilecek potansiyel adayların özellikleri nelerdir?
  • Yüzeysel bir biçimde sağlık noktasında dikkat edilmesi gerekenler neler?
  • Aileniz ve geçmişinizle olan ilişkiniz gibi dinamiklerin hayatınıza etkisi neler?

Gibi soruların cevaplarından oluşan bir danışmanlık yapıyoruz.

Ortalama 1 saat süren bu danışmanlığın 40-45 dakikası doğum haritanızın analizi, kalan sürede ise içinden geçtiğiniz mevcut dönem ve önünüzdeki süreçle ilgili farkındalık kazanmanız adına genel hatlarıyla öngörülerde bulunuyorum. Yakın vadede hayatın hangi alanıyla daha belirgin muhatap olmak durumunda kalacaksınız ve hangi konulara eğilmeniz gerektiği hakkında değerlendirmeler yapıyorum.

Bu danışmanlığı almak isteyen ancak doğum saati net olmayan kişiler öncesinde rektifikasyon danışmanlığı alabilir. Yarım saatlik sapması olan kişiler yükselen burç değişmediği takdirde bu danışmanlığı direkt alabilir. 

Ücreti KDV dahil 3.500 TL'dir.

Danışanların Geri Bildirimleri


Seyhan ***
2024-02-26 15:00:00

Kübra Hanımcımmm 🌸 Astrolojiyi burç özelliklerim dışında bilmezken sizinle denk geldiğimizden beri gökyüzündeki tüm önemli olayları takip eder oldum 🤭 Horary ile başlayan sürecimiz rektifikasyon + doğum haritası analizi + yıllık öngörü danışmanlıklarınızı alarak ilerledi ve ben hepsinde memnuniyetle ayrıldım 😊 Kendinize özgü harita yorumlarınız 😎 cıvıl cıvıl ses tonunuz 🎶 ön yargısız arkadaş canlısı yaklaşımınız 🫂 ve tüm detaylı 📑 aktarımlarınız için çok teşekkür ederim 🤍 danışmanlıklarınız için ara ara kapınızı tekrar çalacağım 💖 şimdilik sevgilerle 🪄🪽


Songül ***
2024-02-19 22:13:25

Kubra Hanımcım sizi ilk tanıdığımdan bugüne kadar (2020 den beri) aldığım tüm danismanliklarda harika öngörüleriniz için ve bilhassa ictenliginiz için çok teşekkür ederim, iyi ki karsilasmisiz 🫠