GİRİŞ YAP

Bu danışmanlıkta doğum haritanız ilişkiler üzerinden değerlendirilir. Göstergelerin hem psikolojik hem somut karşılıklarına yorum getirerek, farkındalık oluşturmakla birlikte ilişkiler ve partner noktasında bilgi sahibi olacaksınız. Somut olarak partner potansiyellerinizin hangi işlerle uğraşabiliyor olabileceğinden, ilişkilerinizde yaşanması potansiyel problemler neler olabilir sorularının incelemesini yapıyoruz. 

İlişkiler noktasında kendinize, potansiyellerinize dair farkındalık kazanacağınız bir danışmanlıktır.

İçerik; ilişkiler noktasında en çok dikkat çeken olumlu-olumsuz göstergeden başlayıp, nasıl kişilere ilgi duyduğunuz, nasıl ilişkilenmek istediğiniz, sevgi diliniz, karşınızdaki kişilerin tavrı, işi, nerede tanışabileceğiniz, fiziksel ve karakteristik özellikleri gibi konulara değiniyorum.

Ayrıca bu danışmanlıkta potansiyel evlilik zamanı öngörüsü yapıyorum.

Danışmanlık talebi oluşturduğunuz tarihten itibaren 20 gün içinde analiziniz ses kaydı ile tarafınıza iletilecektir.

Ücreti KDV dahil 1.750 TL'dir.

Danışanların Geri Bildirimleri


Kübra ***
2024-04-21 18:59:07

Öncelikle Kübranur hanıma ilgisi için çok teşekkür ederim. Verdiği bilgiler o kadar açık ve net ki acabalariniz hiç kalmıyor. Ayrıca haritanıza göre verdigi tavsiyeler çok güzel ve çok naif bir dille dile getiriyor. Ama benim için en güzel yanı danışmanlık aldıktan sonra da Kubranur hanımın ulaşılabilir olması 🥹 Her şey için tekrardan teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda öngörü tarihleri hakkında geri dönüş yapmak için sabırsızlanıyorum 🌸