GİRİŞ YAP

Bu danışmanlıkta aklınıza takılan bazı spesifik sorularınızı inceliyoruz. Çok severek çalıştığım bu teknikte önemli olan; kafanızı kurcalayan ve bir süredir cevabını merak ettiğiniz sorunun olması, elbette sorunun olumlu-olumsuz cevabını almaya da hazır olmanız.

Sorunuza cevap aramak için doğum haritanızı değil, sorunun haritasını inceliyoruz. Dolayısıyla doğum bilgilerinize ihtiyacımız olmuyor, direkt sorunuzu ileterek merak ettiğiniz konu hakkında öngörü sahibi olabilirsiniz.

Horary Astrolojiden daha verimli faydalanabilmek adına sorunuzu açık, net ve anlaşılır bir şekilde ifade etmelisiniz.

Sorunuza detaylı bir geri bildirimde bulunuyorum; olumlu değerlendirmeler için zaman öngörüsünde bulurken, olumsuz değerlendirmeler için harita üzerinde gördüğüm sebeplerden bahsediyorum.

Horary kapsamında değerlendirilebilecek örnek sorular:

  • Şu kişi ile barışacak mıyız?
  • Şu kişi ile evlenecek miyim?
  • Şu işe girebilecek miyim?
  • Kendi işimi kurabilecek miyim?
  • Şu konuda başarılı olabilecek miyim?
  • Taşınacak mıyım?
  • Atanacak mıyım?
  • Bu şeyi yapmalı mıyım?

Danışmanlık yapılacağı kesinleşen sorulara 48 saat içinde ses kaydı ile geri dönüş yapıyorum. Sorunuzun haritasını detaylıca okuduğum bir analiz iletiyorum. 

Ücreti KDV dahil 650 TL'dir. 

Danışanların Geri Bildirimleri


Tuğba ***
2024-06-07 17:30:26

O kadar içten öylesine samimi ki bir kez daha ışığım oldu.Ilk kez horary soru danismanligi aldim ama son olmayacak sanırım 💛😊


GAMZE ***
2024-06-07 09:35:42

Ah Kübra Hanımcım. Öyle nazik öyle tatlı anlatmış ki her şeyi ve olayın içerisindeki duygu karmaşasına kadar ne kadar doğru söylediğini zaman geçtikçe anladım. Hayatımın dönüm noktasındaki bir karara nokta atışı bir şekilde yaklaşmama yardımcı oldu. Harika!


Özlem ***
2024-06-02 10:28:54

Her önemli işimde hep danışırım . Psikolojik danışmanlıkta almış oluyorsunuz 🌸 inanılmaz şekilde empatik yaklaşıyor size 🎈 keşke yakın arkadaş olsak o hep konuşsa ben hep dinlesem 😂 bu arada öngörüleri muazzam 👌


Fatma ***
2024-05-29 08:38:28

Tam da bugün tahmin ettiğiniz şey oldu.Bu yüzden tam da bugün tekrar randevu aldım.Tesekkur ederim


Zeynep ***
2024-05-27 01:24:20

Kübracığım ile yine bir danışmanlığımda %100 haklı olarak ve onu dinleyerek tamamladık. Hep var ol hep sorular sorayım sana❤