GİRİŞ YAP

Bu danışmanlığı sizin için hayatınızda önem arz eden kişiler olduğunda almanız son derece faydalı olabilir. Sadece duygusal ilişkiler için değil, ortaklık-işbirliği yapmayı düşündüğünüz kişiler olduğunda da değerlendirebilirsiniz. Burada tarafların birbiri ile uyumlu-uyumsuz olabilecek durumlarını inceliyoruz. Hayatınızda önemli bir konumda yer edecek olan o kişi size hangi konularda ışık tutacak ve size hangi konularda iyi gelebilir gibi soruların cevaplarını alırken aynı zamanda hangi konularda stres yaşayabilirsiniz ve bu kişiyle olan ilişkinizde nelere dikkat etmeniz gerekir gibi konuların üzerinde duruyorum. 

Birçok kişi bu danışmanlığı duygusal ilişkileri için talep ettiğinden bende duygusal ilişkilerde nasıl bir sinastri danışmanlığı verdiğime dair detaylı bilgi vermek istiyorum;

Öncelikle tarafların bireysel haritalarında kendi ilişki potansiyellerini değerlendiriyorum. Danışanın ve partnerinin ilişkilerde aslında ne istediği ve yaşayabileceği potansiyelleri değerlendirdikten sonra birbirinize olan etkilerinizi inceliyoruz. 

İki tarafında birbirini nasıl etkilediği hakkında bilgi edindikten sonra ilişki haritaları dediğimiz; Composite ve Davison haritaları inceliyorum. Bu iki harita üzerinden kısmen öngörülerde bulunuyorum. Öngörü yaparken, kişilerin kendi bireysel süreçlerini de dikkate alıyorum. 

Bu danışmanlıkta hayatınızda önemli ölçüde yer etmiş bir kişinin aslında hangi sebeple hayatınıza geldiğini ve ondan neler öğrenmeniz gerektiğini de anlıyoruz. 

İlişkiler insanın kendini tanıma yolundaki en önemli süreçlerini anlatıyor. Hayatımızda yer etmiş her insan bize bir şeyler öğretirken, bazıları çok daha derin bir öğreti-farkındalık için hayatımıza gelebiliyor. Genelde bu kişilerle olan ilişkilerimizi anlamlandırmaya çalışıyoruz, bu esnada astroloji büyük ölçüde bizlere destek oluyor. 

Danışmanlığı tercihe göre ses kaydı ya da online olarak yapıyoruz. 1 saat kadar sürüyor ortalama, online görüşmenin kaydını da daha sonra izleyebiliyorsunuz. 

Bu danışmanlığı alabilmek için tarafların doğum bilglerinin doğru ve saatlerinin net olması gerekir, yükselenin değişmediği saat aralığı söz konusuysa yine danışmanlığı alabilirsiniz ancak yükselenin değişme durumunda danışmanlığı yapamıyoruz. Öncesinde doğum saati belirleme çalışması alınması gerekir. 

Ücreti KDV dahil 4.000 TL'dir.