GİRİŞ YAP

Bu danışmanlıkta öncelikle doğum haritanızdaki potansiyelleri inceleyip ardından önümüzdeki 1 yıllık süreçte sizin için ön plana çıkan konuları aktarıyorum. İlk etapta önümüzdeki yılın hangi konular çerçevesinde yaşanabileceğini, daha çok hangi konuların gündeminizi meşgul edebileceğini ve sizin de hangi konuya eğilmeniz gerektiği noktasında bir değerlendirme yapıyorum. Ardından önümüzdeki 1 yıllık süreçte haritalarınız özelinde tetiklenen tarihleri ve bu tarihlerde neler yaşayabileceğinizin öngörüsünü yapıyorum.

Ortalama 2-2,5 saat süren bir danışmanlıktır. Tercihe göre online bir platform (google meet, zoom vb.) ya da ses kaydı olarak gerçekleştirilmektedir. Canlı görüşme yapıldığı takdirde danışmanlık kaydı iletilecektir.

Doğum saatinizin net olması gerekir. Yükseleniniz değişmediği takdirde yarım saatlik doğum saati aralığını ekstra ücret talep etmeden çalışıp doğum saatinizi netleştiriyorum.

Astrolojiyi kullanarak ‘yaşanması potansiyel’ gelişmelerden bahsediyorum.

Daha verimli bir öngörü analizi yapabilmem adına, daha önce doğum haritasını incelemediğim kişilere bu danışmanlık doğum haritası analiziyle birlikte verilmektedir. 

'Sadece doğum haritasını incelediğim kişiler tekil olarak bu danışmanlığı alabileceklerdir. Benden daha önce doğum haritası analizi almış kişiler direkt whatsapptan iletişime geçerek sadece öngörü danışmanlığı alabilir.'

Ücreti KDV dahil 5.000 TL'dir.